Strona główna
       O firmie
       Nasze usługi
       Biblioteka informacji
       Kontakt
Emigracja - 9/26/2003

Emigracja

 Klasa emigracji dla pracownikow wykwalifikowanych: 
Kanada docenia kwalifikacje i doswiadczenia, jakie wnoszą ze sobą zagraniczni profesjonalisci i pracownicy wykwalifikowani. Sprawdź, czy Twoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe pozwala na Twoj przyjazd do Kanady jako pracownika wykwalifikowanego.
 
 Klasa emigracji biznesowej
Kanada posiada wysoko rozwiniętą kulturę ekonomiczną. Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu dzialalności gospodarczej lub w inwestowaniu w działalność gospodarcza możliwe, że możesz się zakwalifikować jako emigrant w klasie biznesowej.
 
 Klasa emigracji rodzinnej
KIasa emigracji rodzinnej łączy rozdzielone rodziny, umożliwiając im wspólną egzystencję w Kanadzie. Sprawdź, jak sponsorować członka Twojej rodziny lub jak przyjechać do Kanady jako członek klasy rodzinnej.
 
 Miedzynarodowa adopcja
Adoptowanie dziecka z zagranicy może trwać bardzo długo ze względu na ochronę praw dziecka. Sprawdź, czy mógłbyś przywieźć adoptpwane za granicą dziecko do Kanady.
 
 Nominacje prowincjonalne
Wiekszość Prowincji w Kanadzie  posiada programy zachęcające emigrantów do osiedlenia się w tych Prowincjach za obopólną korzyścią ekonomiczną.  Sprawdź możliwości osiedlenia się w Kanadzie w ramach programów prowincjalnych.

 Emigracja do Quebec
W Quebec prowadzona jest selekcja emigrantów pragnących osiedlić się w tej prowincji. Sprawdź, jak możesz wyemigrować do jedynej francusko-jezycznej prowincji w Kanadzie.
 

 Skilled Worker Class Immigration:
Canada values the skills and experiences that foreign professionals and workers bring with them. Check to see if your skills and experience qualify you to come to Canada as a skilled worker.

 Business Class Immigration:
Canada has a strong economic culture. If you have experience running or investing in businesses, you may qualify to come to Canada as a business immigrant.

 Family Class Immigration:
Family class immigration reunites families in Canadian homes. Learn how to sponsor your family member or come to Canada as a member of the family class.

 International Adoption:
Adopting children from abroad can be a long process. This is to protect children's rights. Learn about what you need to do to bring an adoptive child to Canada.

 Provincial Nomination:
Most provinces in Canada have programs to encourage immigrants to settle in their province and benefit their economies. Learn about settling in one of Canada's provinces as a provincial nominee.

 Quebec-Selected Immigration:
Quebec is responsible for selecting immigrants who wish to settle in Quebec. Find out how to apply to be selected to settle in Quebec.

416-784-1104


Opracowano na podstawie: Citizenship and Immigration Canada http://www.cic.gc.ca
 Source: Citizenship and Immigration Canada http://www.cic.gc.caNews Articles    Search    Archives
Strona główna | O firmie | Nasze usługi | Biblioteka informacji | Kontakt