Strona główna
       O firmie
       Nasze usługi
       Biblioteka informacji
       Kontakt
Kanada - 10/9/2003

Kanada

Kanada nadal jest jednym z nielicznych krajów, który przyznaje wizy emigracyjne (rocznie ponad 2 000 000 kandydatów z całego świata) i nadal jest jednym z 10 krajów o najwyższym standarcie życia obywateli i bardzo niskim procencie bezrobocia. 

Kanada jest młodym i dynamicznym państwem, w którym emigranci stanowią podstawę rozwoju ekonomicznego, politycznego i kulturalnego. Kanada jest odwiedzana przez ponad milion turystów każdego roku. Kanada jest nie tylko bezpiecznym państwem o wysoko rozwiniętym systemie socjalnym, ale również doskonałym miejscem do pogłębiania kwalifikacji zawodowych, oraz pracy sezonowej.  Każdego roku kanadyjski urząd emigracyjny udziela zgody na kontynuowanie nauki ponad 50 000 studentom z całego świata. Wydawanych jest również ponad 150 000 czasowych pozwoleń na pracę na terenie Kanady.

Od kilku lat coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na inwestycje w Kanadzie. W Kanadzie znajdują się filie i ośrodki produkcyjne największych koncernów światowych. Również wielu inwestorów prywatnych decyduje się na lokowanie swoich kapitałów w Kanadzie, lub na zakup nieruchomości.

Kanada jest również rajem dla turystów.  Zróżnicowanie geograficzne od pól lodowych poprzez Góry Skaliste i rozległe płaskowyże, po unikalne w skali światowej akweny wodne tego państwa mogą zaspokoić nawet najbardziej wymagającego turystę. Ekskluzywne ośrodki wypoczykowe oraz doskonale zorganizowane kampingi i miejsca biwakowe powodują, że turystyka staje się dostępna dla każdego.

 


Więcej informacji o Kanadzie znajdziesz na następujących stronach:


 

http://www.canada.com 
http://www.toronto.com 
http://www.ontariocanada.com 
http://www.ontariotravel.net 

 News Articles    Search    Archives
Strona główna | O firmie | Nasze usługi | Biblioteka informacji | Kontakt