Strona główna
       O firmie
       Nasze usługi
       Biblioteka informacji
       Kontakt
Kopia - ABOUT - 5/26/2005

Z prawdziwą przyjemnością witam Państwa na nowo otwartych stronach internetowych stworzonych specjalnie dla tych, którzy zainteresowani  są tematem legalnej emigracji do Kanady.


 
W obecnej dobie światowych przemian politycznych, łączenia się Europy, globalnych problemów ekonomicznych - informacje dotyczące emigracji do krajów wysokorozwiniętych, do których zaliczana jest Kanada, stają się coraz bardziej poszukiwane. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie zdecydowałem się stworzyć stronę, która dostarczyłaby tych poszukiwanych informacji.

Strony firmy N&N Consulting Services przeznaczone są głównie dla  Polaków, chcących odwiedzić, wyemigrować lub zalegalizować swój pobyt w Kanadzie. Ponadto, w celu zaspokojenia potrzeb czytelników anglojezycznych, najważniejsze informacje zamieszczone są również w języku angielskim.

Przy opracowywaniu tekstów kierowano się aktualnymi przepisami i informacjami otrzymanymi bezpośrednio z Ministerstwa d/s Emigracji. Teksty zostały opracowane również tak aby krótko i w przejrzysty sposób dostarczyły potrzebnej Państwu informacji.

Wierzę, że na stronach firmy N&N Consulting Services  każdy znajdzie coś dla siebie; potencjalni kandydaci na emigrantów, osoby przebywające w Kanadzie, ci, których sprawy emigracyjne są aktualnie rozpatrywane i nie są pewni swoich losów czy też ci, którzy planują wyemigrować, a nie wiedzą od czego zacząć i potrzebują pomocy.

Chciałbym aby nasza strona była zawsze aktualna, otwarta na zmiany i zgodna z często zmieniającymi się realiami.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do częstego odwiedzania stron internetowych firmy N&N Consulting Services oraz do korzystania z zawartych na nich informacji.

W imieniu firmy N&N Consulting Services pragnę podziękować:

- mojej żonie Beacie za projekt szaty graficznej znaku graficznego firmy oraz cenne uwagi dotyczące architektury strony

- mojej mamie Ilonie Niżnik za korektę tekstów w języku polskim    

- pani Izabeli Embalo za udostępnienie swoich artykułów, korektę i pomoc w redagowaniu tekstów w języku polskim oraz pomoc w wyborze materiałów źródłowych

- panu Florinowi Petre za pomoc w produkcji znaku graficznego firmy

- pani Mar Fenech za pomoc w redagowaniu tekstów angielskich

- wszystkim moim klientom za cenne uwagi dotyczące  funkcjonalności i zawartości informacyjnej strony

Pragnę też podziękować panu Piotrowi  Jaśniewskiemu z firmy Comandix Technologies Inc. za opracowanie architektury i szaty graficznej strony, cenne uwagi odnośnie zawartości i cierpliwość  przy opracowywaniu i wdrażaniu do produkcji strony firmy N&N Consulting Services. Bez pana Piotra strona www.EmigracjaDoKanady.com nigdy by nie zaistniała.

Pawel Niżnik

416-784-1104Web Design by:
Comandix Technologies Inc.News Articles    Search    Archives
Strona główna | O firmie | Nasze usługi | Biblioteka informacji | Kontakt